Úvěry pro podnikatelské účely

nebankovní podnikatelský úvěr

Získat úvěr je někdy docela těžké. Nezáleží na tom, jak jste na tom vy nebo vaše společnost z hlediska úspěšnosti a financí, banky si vždy najdou důvod, proč by vám ten úvěr neměly dát. S tím často pomáhají nebankovní úvěry, o kterých se dnes pobavíme.

O nebankovní podnikatelský úvěr můžete požádat jako fyzická i jako právnická osoba. Vzhledem k tomu, že se v tomto případě jedná o mnohem větší částky, než v případě úvěru pro jednotlivce (mnoho společností poskytující úvěry nejde pod 200 000 Kč), jsou u každého klienta projednávány i velmi specifické informace a potřeby, kvůli kterým o úvěr žádá. Stejně tak se snaží poskytovatelé úvěrů vytvořit program spolupráce tak, aby to vyhovovalo oběma stranám. 

Jak už víte, s bankovními úvěry bývají někdy problémy. Většinou je to kvůli dočasným problémům, kterými může firma v dané chvíli trpět. Jedná se o nepříjemný zápis v registru, nedostatečná historie nebo reference, nízká výdělečnost a podobně. Když vás potká něco podobného, obraťte se právě na poskytovatele nebankovních podnikatelských úvěrů. Spolupráce většinou probíhá následovně. Několikrát se sejdete se zástupcem poskytovatele, sdělíte mu potřebné informace a potřeby a on na základě toho vypracuje analýzu a nabídku. V ní jsou specifikovány základní náležitosti jako datum splatnosti, výše úroku a případně budoucí doplacení. Poskytovatelé také mají mnoho kontaktů v oblasti investic a bankovnictví a proto je pro ně relativně jednoduché sehnat pro vás tu nejlepší možnost.

V oblasti podnikatelských úvěrů najdete hned několik základních druhů úvěrových programů, ze kterých můžete vybírat. Jejich výběr se odvíjí podle vašich konkrétních potřeb. O úvěr můžete žádat pro potřeby renovace, výstavby, konsolidace, účetních služeb, investic, oprav a dále. Jak jsme říkali - je to na vás. 

Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4