automatizace výroby

Účelem automatizace výroby je snížit nebo nahradit lidskou fyzickou práci obsluhou strojů, které provádějí určité činnosti bez zásahu člověka. Pro potřeby technologie našich klientů se hodí všechny druhy strojů, přístrojů, manipulátorů a nástrojů určených k podpoře výroby. Hlavním cílem činnosti je snižování výrobních nákladů výrobků zvyšováním efektivity a neustálým zlepšováním kvality vyráběných komponentů. 

Číst dál: Pusťte se do kompletní automatizace výroby

Vstup, vchod nebo vjezd. Místo, kudy chodí lidé nebo jezdí vozidla do uzavřených a nějakým způsobem kontrolovaných objektů či areálů. Ano, na předchozí větě je důležité slovo kontrola, protože bez ní by mohli projít i lidé, kteří například nedisponují určitým oprávnění. Standardním způsobem monitorování zaměstnanců jsou vrátnice s "píchačkami", které postupně nahrazují turnikety na vstup.

Číst dál: Vstupní turnikety od české firmy

V současné době se tři písmenka – CRM – dostávají do povědomí široké veřejnosti. Co se však pod zkratkou skrývá? Vychází z anglického slovního spojení Customer Relationship Management, což v překladu znamená řízení vztahů se zákazníky. Jestliže hledáte vhodné CRM řešení, nabízí se vám hned několik možností, ale ne všechny uspokojí vaše nároky a požadavky. V následujících řádcích vám proto představíme novinku na trhu Cloudy System.

Číst dál: Hledáte vhodné CRM řešení? Zvolte propracovaný Cloudy System

zahrazovací sloupky

BOZP víte co to znamená? Ano, zkratka utvořená ze slov Bezpečnost a Ochrana Zdraví při Práci. Ve své podstatě se jedná o o mezivědní obor, který lze jinak popsat jako legislativně stanovená pravidla a opatření, vedoucí k předcházení poškození lidského zdraví při vlastní práci. Opatření prováděná za účelem ochrany zdraví zaměstnanců mají různé podoby, od značení podlah přes zakrytování strojů až například ohrazení zdroje nebezpečí.

Číst dál: BOZP: Zahrazovací sloupky vám výrazně mohou

  • 1
  • 2

Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4