Co znamená semifredda a proč by vás to mělo v létě zajímat

Semifredda zní jako když napůl uvařil frappuccino a napůl se snažil odpálkovat chlapa jménem Fred, ale ani s jedním to nemá nic společného. Pro získání nových informací, které se vám budou v létě hodit si přečtěte tento článek.

Co je semifredda


Pod tímto zvláštním názvem se schovává vynikající mražený dezert o velikosti malého dortíku, který je tvořen pomocí speciálních formiček, které vytvářejí jednotlivé vrstvy dezertu. Většinou velmi zdobné a chutné dezerty jsou oblíbené po celém světě a zaručeně jste je již viděli v cukrárnách pod jiným názvem.
Dá se tedy odvodit, že název je tvořen právě semi - neboli polo - mražením, a fredda by mohla naznačovat právě zmrzlinu, nebo mléčnou mraženou pěnu.

Základním stavebním kamenem každého semifredda dezertu je piškotová vrstva, na kterou se budou pokládat krémové ochucené vrstvy pudinku, tvarohu ale ty pravé budou mít na sobě vrstvy zmrzliny. Každý recept je něčím jedinečný a nejlepší vám udělají profesionálové.

Adria Gold spojuje kvalitu českých výrobců s estetikou nejluxusnějších kaváren v Paříži a tvoří překrásné a chutné zákusky typu semifredda a mimo to také vynikající zmrzliny mnoha příchutí. Díky spojení s dodavateli po celé republice si i vy můžete nechat dovést mražené dezerty až k sobě domů a vyzkoušet jaké to je nechat se hýčkat.

Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4