Hledáte vhodné CRM řešení? Zvolte propracovaný Cloudy System

V současné době se tři písmenka – CRM – dostávají do povědomí široké veřejnosti. Co se však pod zkratkou skrývá? Vychází z anglického slovního spojení Customer Relationship Management, což v překladu znamená řízení vztahů se zákazníky. Jestliže hledáte vhodné CRM řešení, nabízí se vám hned několik možností, ale ne všechny uspokojí vaše nároky a požadavky. V následujících řádcích vám proto představíme novinku na trhu Cloudy System.

Prostřednictvím CRM softwaru můžete přehledně shromažďovat všechny potřebné údaje o zákaznících vaší společnosti, tedy konkrétně kontaktní údaje, celkové obraty, ba dokonce i podíly na obratech v určitém segmentu. Pokud je CRM řešení propracované, dokáže vám usnadnit spoustu práce.

CRM systém a jeho přednosti

Prostřednictvím CRM systému můžete získat informace o aktuálních zákaznicích a jejich potřebách. Stejně tak budete mít na jednom místě všechny obchodní transakce, tedy faktury, objednávky a poptávky. V neposlední řadě vám CRM řešení umožní plánovat marketingové kanály, rozvíjet marketingové služby, analyzovat a sestavovat různé strategie.

Před nedávnem na trh s CRM programy vstoupil Cloudy System, což je opravdu propracovaný software uchovávající informace o zákaznících, obchodních vztazích, aktivitách se zákazníky a podobně. Usnadňuje spoustu práce, neboť zahrnuje celou řadu vnitrofiremních funkcí, jež slouží k urychlení administrativy a zjednodušení provozu firmy. V neposlední řadě vám CRM software pomůže při řízení projektů.

Cloudy System není jen CRM

Cloudy System je ale mnohem více než jen CRM, přičemž obsahuje pestrou škálu ERP funkcí. A stejně tak vás nadchne, že je systém uložen na zabezpečeném serverovém prostředí, a tím pádem k němu máte přístup kdykoliv a odkudkoliv. Jestliže se vám tedy Cloudy System zalíbil, kontaktujte přímo firmu, která za jeho vývojem stojí.

Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4