GSM alarm: levné a spolehlivé řešení

bezpečnostní alarm

GSM alarm je jedním z oblíbených a dostupných způsobů zabezpečení domu, bytu, nebo kanceláře. Je to ideální řešení pro ty, kteří si nemohou dovolit velké alarmové sestavy a nabízejí také spoustu možností doplnění pomocí příslušenství. Tak můžete z vašeho domu či bytu lehce udělat téměř neproniknutelnou pevnost.

Co je to GSM alarm?

GSM alarm se skládá z bezdrátové centrální jednotky, ke které jsou připojeny různé detektory. Jsou tak dobrou náhradou pro složitější systémy, které lehce nainstaluje i úplný alarmový začátečník. GSM alarmy se potom ovládají pomocí klávesnic, maličkých klíčenek a nebo i pomocí mobilní aplikace. Závisí na vašich preferencích.

Na co si dát pozor?

Stejně jako při nákupu běžné elektroniky, byste neměli skočit po nejlevnější variantě, ale před nákup si udělat takovou malou rešerši výrobců.

  • čtěte recenze a hodnocení
  • hledejte si testy alarmů
  • v případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte buď výrobce, nebo distributora

Výběr detektorů

Ani ten nejlepší alarm toho bez detektoru moc nepozná. Vybírat můžete ze spousty různých druhů, které se liší svými vlastnostmi a tím, jaké podněty je spouští.

  • Pohybové detektory: Citlivé na pohyb. Lze je nainstalovat vevnitř i venku. Nemusíte se ani bát, že by vám venkovní detektor spustil váš domácí mazlíček. Detektory už jsou tak vyvinuté, že zvířátka umí úplně ignorovat.
  • Detektory plynu a požárů: Tyto detektory vás chrání před únikem plynu a před případným vyhořením. 
  • Magnetické kontakty: Nainstalujte je do oken nebo na dveře a už vám žádné nepovolené vniknutí neuteče.
  • Akustické detektory: Tyto detektory poznají, když někdo rozbije okno.

detektor kouře

Jak koupit ten správný alarm?

Pokud nakupujete alarmy poprvé, je možné, že se zaseknete u toho, jak velký alarm koupit. V mnoha obchodech takovou informaci najdete uvedenou jako počet místností, které je alarm schopen pokrýt. Vám už potom stačí místnosti spočítat, vybrat požadované detektory a pustit se do hledání vašeho umělého hlídacího psa. 

Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4